Alfavac showroom

İDDİA EDİYORUZ TÜRKİYE'DE ÜRETİLEN EN İYİ MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ... ALFAVAC

Sağlığınız en önemli önceliklerimizden biridir!
Merkezi süpürge sistemlerimiz daha sağlıklı bir yaşam sürmenize ve daha hijyenik bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Özellikle astım ve toza alerjisi olan kişiler için, temiz iç hava yaşam kaliteleri için çok önemlidir. Daha hijyenik ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak, Alfavac olarak öncelikli hedefimizdir.

Çevre bizi ilgilendiriyor!
Ürünlerimiz için sürdürülebilir üretim ve sürdürülebilir çalışma vaat ediyoruz. Çevreye gereksiz yük olmadan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz. Yol gösterici ilkemiz, mümkün olduğunca çevreye en küçük ayak izini bırakmaktır.

Ne pahasına olursa olsun kar? Bizim felsefemiz bu değil!
Ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Garanti paketlerimiz size tam bir güven verir. Üretici olarak tasarımdan üretime kadar tüm süreçlerde yer alıyoruz. Yanımızda güçlü ortaklarla riskleri en aza indirip ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Türkiye Üretimi!
Tüm Alfavac merkezi süpürge sistemleri, onlarca yıllık bilgi birikimi ile Türkiye'de üretilmektedir. İyi bir altyapı, belgelenmiş ve onaylanmış üretim süreçlerinin yanı sıra tedarikçilerimizle uzun süredir devam eden ortaklıklar, sayesinde yüksek kaliteli Türk Malı ürünler oluşturuyoruz.

Her yerdeyiz; Türkiye'nin tüm bölgelerinde faaliyetlerimiz kesintisiz bir şekilde sürmekte..

Her ihtiyaca uygun çözüm; 9 farklı ana ünite ve onlarca altyapı/aksesuarlar ürünü ile tüm istek ve ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz.

En teknolojik sistemler; yurtdışında üretilen sistemleri takip ederek çıktığımız bu yolda artık teknolojik anlamda en gelişmiş sistemleri sunuyoruz.

Her an yanınızdayız; sistemlerimiz tasarlanırken minimum servis ihtiyacı olacak şekilde tasarlanıp üretilmiş olsa da ihtiyaç duyduğunuz her an uzman ekibimiz yanı başınızda.