Merkezi Süpürge Sistemi Nedir?

Merkezi Süpürge Nedir

Merkezi Süpürge Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

 

Merkezi süpürge sistemi, ana vakum ünitesi, altyapı boru sistemi ve temizlik setinden oluşur. Temizlik yaparken, sadece esnek hortum ve temizlik başlığına ihtiyaç duyarsınız.

 

Toz ve atıklar duvardaki gizli hortum sistemi sayesinde depo kiler ya da evinizde uygun bir yere konuşlandırılan ana üniteye iletilir. Egzoz havası ve sağlık için zararlı olan mikro-tozlar egzoz borusu sayesinde evin dışına atılır. Böylece ev içindeki alerjenlerin önemli ölçüde azalmasını, havanın temizlenmesini ve evdeki toz alma işlerinin azalmasını sağlamış olur.

 

Eski yöntem temizlik süpürgelerinin aksine, merkezi süpürge sistemleri egzoz havasını evin içine atmaz. Dolayısıyla, tozların temizlikten önce ev içinde uçuşmasına sebep olmaz. Merkezi süpürge sistemleri aynı zamanda sessizdir, duyacağınız tek ses emilen havanın sesidir. Ana ünitenin sesi bulunduğu odanın dışından duyulmayacaktır.

 

Merkezi Süpürge Sistemi pratiktir, kolay kullanımı sayesinde evinizin içinde elektrik kablosu ile birlikte bir süpürge dolaştırmanız gerekmez.

 

1-Boru sitemi, 2-Vakum prizi, 3-Ana Vakum Ünitesi, 4-Faraş Sistemi, 5-Şömine/Sıvı Ön ayırıcı sistemi, 6-Egzoz çıkışı

Gürüşmek için arayın!

Open chat
7/24 Whatsapp hattı